O Firmie


FOLPAK od 1992 roku działa na rynku przewozów krajowych i zagranicznych. FOLPAK to firma solidna. Potrafimy dostosować nasze działania do zmieniającej się rzeczywistości branży transportowej. Gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń.
Docieramy do każdego miejsca w Europie dzięki międzynarodowej sieci partnerów branży logistycznej.

v

Dzięki optymalnemu planowaniu i organizacji pracy - gwarantujemy szybkość i terminowość przyjętych zleceń. Nasi specjaliści oferują rozwiązania dla każdego. Poprzez wykorzystanie nowoczesnego taboru jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych Klientów, organizując dostawę towarów drogą lądową. 
Od lat działamy na rynku transportowo-spedycyjnym, posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie. Polityka naszej firmy polega na tworzeniu korzystnych warunków współpracy dla naszych Klientów oraz budowaniu wysoko wykwalifikownej kadry. Nasi pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę oraz kwalifikacje by skutecznie i profesjonalnie dostarczać najwyższej jakości usługi.


Proponujemy optymalne rozwiązania w dziedzinie logistyki w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów.

Współpracujemy z licznymi Agencjami Celnymi , które również świadczą dla nas swoje usługi. Dysponując kontaktami w całej Europie gwarantujemy niezawodną, szybką i korzystną finansowo dostawę.
Dysponujemy taborem 62 samochodów ciężarowych z naczepami typu: plandeki, chłodnie, autocysterny, samowyładowcze (na terenie kraju).
Na życzenie Klientów organizujemy również transport specjalistyczny ładunków ponadgabarytowych.
W trosce o jakość świadczonych przez nas usług systematycznie polepszamy istniejące rozwiązania, wdrażamy nowe technologie. Dowodem na to jest uzyskany przez naszą firmę w dniu 28 kwietnia 2006 roku Ceryfikat ISO 9001, projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Pewość i rzetelność.
Firma Firma Folpak sp. z o.o. to sprawdzony i pewny partner. Potwierdzeniem tego jest Certyfikat Krajowego Rejestru Długów, który zaświadcza, że jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem systemu KRD Biura Informacji Gospodarczej SA i nie posiadamy żadnych przeterminowanych zobowiązań finansowych. Firma popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.

FOLPAK PEWNY PARTNER


FOLPAK PEWNY PARTNER


Folpak sp. z o.o. 2011 wszelkie prawa zastrzeżone © kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie prawnie chronione.
Folpak - Rzetelna firma